Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Racibórz - Lista ofert

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesną i w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni ok. 30 m , położoną na III piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku przy ul. Lotniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł52,90 m² 24,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,90 m , położone na czwartym piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy ul. Żorskiej w Raciborzu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Racibórz

Racibórz,śląskie

200 000 zł33,30 m² 6 006,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Cena promocyjna do 31 maja* Szukasz komfortowego i praktycznego mieszkania w Raciborzu? Cenisz sobie lokalizację blisko centrum i niskie koszty utrzymania? To.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka studio blisko Rynku

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

185 000 zł52,41 m² 3 529,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie z dużym potencjałem Racibórz Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w dobrej lokalizacji w Racibórz. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł57 m² 6 929,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie niskim bloku z windą. Do sprzedazy przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m , znajdujące się na 3 piętrze. Przynależy do niego piwnica o pow. 4 m2 Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 Pokoje po remoncie. Gotowe do wprowadzenia. Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się u siebie od pierwszego dnia? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w Raciborzu, która.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Racibórz

499 000 zł70,74 m² 7 054 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Eleganckie, 4-pokojowe mieszkanie | 70,74 m2 | doskonałe doświetlenie | funkcjonalny układ Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,74 m2, położone na drugim piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,42 m² 6 139,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,42 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Raciborza. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58,70 m² 6 473,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości ***uwaga nowa cena **** Komfortowe 3 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 500 zł46,80 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem do wynajęcia! Najem Okazjonalny! Racibórz ul. Ogrodowa Piętro 3 Balkon Piwnica Mieszkanie jest świeżo odmalowane, w pełni wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Racibórz,śląskie

196 000 zł40 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane niemal w centrum Raciborza. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 40 m2 - Liczba pokoi: 2 (salon.

Szczegóły ogłoszenia

194 900 zł35,70 m² 5 459,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Raciborzu ul. Żółkiewskiego 11, o powierzchni 35,7 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze budynku z windą. Nieruchomość przeznaczona do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w zadbanym, siedmiopiętrowym bloku przy ul. Chodkiewicza w Raciborzu. Mieszkanie pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje | 45 m | Centrum Raciborza | ul. Kościuszki Gotowe do zamieszkania | Świetna inwestycja | Niskie koszty Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł67 m² 4 014,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie 67,5 m w świetnej lokalizacji - Racibórz, ul. Waryńskiego 18 Szukasz mieszkania z potencjałem, w solidnej kamienicy i w dobrej lokalizacji? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł36,50 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Stabilny i bezpieczny najem *** To przyjemne mieszkanie, idealne do zamieszkania w pojedynkę lub dla pary. Znajduje się na spokojnym i bezpiecznym osiedlu. Urządzicie tu strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł26,30 m² 47,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowoczesnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania, które oferuje spokój i ładny widok z okien? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy świeżo wyremontowaną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

*** Spodoba się młodym *** Spodoba się młodym i to nie bez powodu! Lokalizacja przy rynku mówi sama za siebie bliżej centrum życia miasta być nie mogło. Wnętrze jest świeżo po remoncie, więc.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35,90 m² 5 543,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

oferta na wyłączność biura Szukasz ekonomicznego mieszkania w Raciborzu, które łączy funkcjonalny układ, dobrą lokalizację i niskie koszty utrzymania? Ta kawalerka z potencjałem to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 800 zł76 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestrzeni dla całej rodziny lub miejsca, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt? Prezentujemy wyjątkowo przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 77 m . Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

** Centrum miasta i świetny układ z balkonem ** Zaledwie kilka kroków dzieli to mieszkanie od Rynku lokalizacja, która gwarantuje komfort i wyjątkowe widoki na co dzień. Wnętrze zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł49,40 m² 5 971,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe przestronne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Chełmońskiego w Raciborzu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania położone na wysokim parterze bloku należącego do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Ocicka

Racibórz,śląskie

470 000 zł71,61 m² 6 563,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

oferta na wyłączność biura Szukasz komfortowego i atrakcyjnego mieszkania w Raciborzu? Cenisz sobie przestrzeń oraz doskonałą lokalizację? To propozycja idealna dla Ciebie - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł30,52 m² 5 865,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

*** Idealne na nowy start *** To mieszkanie to świetna propozycja dla singla lub młodej osoby szukającej swojego bezpiecznego, prywatnego lokum. Jest funkcjonalne, wygodne i łatwe w utrzymaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł71 m² 5 197,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** świetny układ mieszkanie na I piętrze *** Jeśli szukacie mieszkania z wygodną, funkcjonalną przestrzenią, gotowego do szybkiego wprowadzenia zatrzymajcie się na chwilę. Układ zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,42 m² 6 441,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** W świetnym miejscu - do przyjemnego mieszkania *** To wnętrze, w którym można szybko zamieszkać najlepiej samodzielnie lub we dwoje. Mieszkanie jest przytulnie urządzone i z.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44,97 m² 6 448,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Komfort mieszkania z widokiem na park *** To mieszkanie, które od pierwszego wejrzenia zyskuje sympatię przestronne, funkcjonalne i pełne naturalnego światła. Duże pokoje, praktyczna.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł117 m² 6 401,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Ekskluzywny Apartament w Raciborzu z widokiem na panoramę miasta! Oferujemy na sprzedaż piękny, luksusowy, przytulny apartament o powierzchni 117 m 2 mieszczący się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł53,48 m² 5 777,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

** Cztery przytulne pokoje w estetycznej odsłonie ** Estetyczna aranżacja i przytulne cztery pokoje! Właśnie takie wnętrze czeka na nowych właścicieli. Trafi w gust młodych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł19,78 m² 55,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka - studio. Pokój z aneksem kuchennym, łazienką z wc. Po generalnym remoncie, jescze nie używane, nowy sprzęt. Ścisłe centrum Raciborza, ul.Długa. Najem okazjonalny, minimalny czas.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Racibórz

Racibórz,śląskie

1 500 zł45 m² 33,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M3 do wynajęcia! Najem okazjonalny! Nie akceptujemy w mieszkaniu: osób palących zwierząt Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na 3 p. w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Racibórz

Racibórz,śląskie

209 000 zł33 m² 6 276,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Szukasz komfortowego i praktycznego mieszkania w Raciborzu? Cenisz sobie lokalizację blisko centrum i niskie koszty utrzymania? To propozycja idealna dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Racibórz

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m położone w centrum Raciborza, przy ul. Kościuszki. Lokal jest bezczynszowy, a miesięczne koszty utrzymania to ok 500zł + media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomnikowa

Nowe Zagrody,Racibórz

335 000 zł57 m² 5 869,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z loggią na parterze po remoncie, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 57 m , zlokalizowane na parterze 10-piętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Racibórz

355 000 zł76 m² 4 671,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Duże 3 pokoje 76 m2 - spokojna okolica, dobra komunikacja, racibórz Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o bardzo wygodnym układzie, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ocicka

Racibórz,śląskie

470 000 zł72 m² 6 563,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opawska

Nowe Zagrody,Racibórz

1 700 zł56 m² 30,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*rezerwacja* Zamieszkaj w sercu Raciborza komfort, przestrzeń i spokój na wyciągnięcie ręki. Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie, światło wpadające przez okna i ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Racibórz,śląskie

219 000 zł33 m² 6 576,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przejazdowa

Ostróg,Racibórz

1 800 zł62 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*rezerwacja* Bardzo ładne i w pełni wyposażone mieszkanie do wynajęcia Racibórz, ul. Przejazdowa Przestrzeń, w której codzienność nabiera harmonii Są miejsca, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Racibórz,śląskie

419 000 zł88 m² 4 740,36 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 88,39 m2, usytuowane na trzecim piętrze urokliwej kamienicy w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie składa się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij