Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Racibórz - Lista ogłoszeń

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 250 zł45 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na drugim piętrze zadbanego budynku przy ul. Ludwika w Raciborzu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł52,41 m² 3 529,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie z dużym potencjałem Racibórz Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w dobrej lokalizacji w Racibórz. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 Pokoje po remoncie. Gotowe do wprowadzenia. Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się u siebie od pierwszego dnia? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w Raciborzu, która.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,42 m² 6 139,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,42 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Raciborza. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

225 000 zł50,56 m² 4 450,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Kanałowej w Raciborzu. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy, należącej do wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Chodkiewicza

Racibórz,śląskie

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

oferta na wyłączność biura Nowa niższa cena* Szukasz ekonomicznego mieszkania w Raciborzu? Cenisz sobie praktyczną lokalizację i niskie koszty utrzymania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44,59 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Zamieszkaj w sercu miasta komfort i styl *** Mieszkanie zostało doskonale przygotowane do komfortowego najmu. Na jego przestrzeń składa się nowoczesna strefa dzienna z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35,90 m² 5 543,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

oferta na wyłączność biura Szukasz ekonomicznego mieszkania w Raciborzu, które łączy funkcjonalny układ, dobrą lokalizację i niskie koszty utrzymania? Ta kawalerka z potencjałem to.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł76 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestrzeni dla całej rodziny lub miejsca, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt? Prezentujemy wyjątkowo przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 77 m . Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, które łączy historyczny klimat z miejską wygodą. Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik znajdzie miejsce dla siebie? Ta oferta przy.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł47,50 m² 2 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal przeznaczony do adaptacji na mieszkanie o powierzchni 47,5 m , usytuowany na 4 kondygnacji budynku zlokalizowanego w Raciborzu przy ul. Opawskiej - kamienica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł63,94 m² 5 161,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

*** Nowe. Ładne. Wygodne. *** Mieszkanie gotowe do wprowadzenia czeka na Was w estetycznym, kameralnym budynku. Jego wnętrze posiada przemyślany układ, który łatwo dostosujecie do swoich własnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

429 000 zł110,17 m² 3 893,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** To miejsce stawia na coś więcej niż standard *** Wnętrze zdecydowanie wymyka się schematom. Choć mieszkanie oferuje 3 pokoje, jego możliwości są znacznie większe. Znajdziecie tu także.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Racibórz

Racibórz,śląskie

1 500 zł45 m² 33,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M3 do wynajęcia! Najem okazjonalny! Nie akceptujemy w mieszkaniu: osób palących zwierząt Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na 3 p. w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chodkiewicza

Racibórz,śląskie

195 000 zł36 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

oferta na wyłączność biura Szukasz ekonomicznego mieszkania w Raciborzu? Cenisz sobie praktyczną lokalizację i niskie koszty utrzymania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Racibórz,śląskie

205 000 zł36 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przejazdowa

Ostróg,Racibórz

1 800 zł62 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*rezerwacja* Bardzo ładne i w pełni wyposażone mieszkanie do wynajęcia Racibórz, ul. Przejazdowa Przestrzeń, w której codzienność nabiera harmonii Są miejsca, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Nowe Zagrody,Racibórz

175 000 zł48 m² 3 622,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie w centrum z ogromnym potencjałem, położone w pięknej, zabytkowej kamienicy o niepowtarzalnym charakterze. Budynek, utrzymany w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Racibórz

Brzezie,Racibórz

460 000 zł144 m² 3 196,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania zadbanego, przestronnego i gotowego do zamieszkania? To jest idealne dla Ciebie i Twojej rodziny! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Racibórz

Nowe Zagrody,Racibórz

1 600 zł46 m² 34,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

JK Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu mieszkania w centrum Raciborza, przy ul Ogrodowej. Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Racibórz

Racibórz,śląskie

172 000 zł49 m² 3 510 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie M3 zlokalizowane w Raciborzu przy ul. Tadeusza Kościuszki. - powierzchnia 49 m2 - 1 piętro - układ: wiatrołap, hol, łazienka z wc, 2 osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Racibórz,śląskie

330 000 zł61 m² 5 432,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w kamienicy - centrum Raciborza, ul. Nowa idealna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w zadbanej kamienicy w samym sercu Raciborza, przy ul. Nowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różyckiego

Centrum,Racibórz

235 000 zł33 m² 7 019,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum? Ta nieruchomość to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja: parter w ocieplonym bloku, zaledwie 800 m od rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Racibórz

Centrum,Racibórz

265 000 zł60 m² 4 438,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania M4 zlokalizowanego na parterze w niskich blokach w śródmieściu miasta Raciborza przy ul. M. Skłodowskieh-Curie Mieszkanie stanowi odrębną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Racibórz

Ostróg,Racibórz

329 000 zł63 m² 5 195,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Szukasz komfortowego i przestronnego mieszkania w Raciborzu? Cenisz sobie praktyczny układ oraz świetną lokalizację? To oferta idealna dla Ciebie - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Stara Wieś,Racibórz

259 900 zł60 m² 4 317,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z przynależną piwnicą. Lokal o powierzchni 60,2 m2 znajduje się na wygodnym, drugim piętrze w niskim i zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Racibórz,śląskie

219 000 zł47 m² 4 659,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania na drugim piętrze w niskim budynku. Powierzchnia nieruchomości 47m2 dodatkowo loggia 5m2 oraz piwnica 5,5m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, loggia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Racibórz,śląskie

370 000 zł69 m² 5 346,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne I nowoczesne mieszkanie Z balkonem - ul. Chodkiewicza *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaoferować Państwu przestronne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Racibórz

Płonia,Racibórz

50 900 zł34 m² 1 485,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wynegocjuj dla siebie najlepszą cenę! Dostępne 9 mieszkań Pierwsze o numerze lokalu 1- metraż 34,26 za kwotę 50.900 PLN Drugie o numerze lokalu 1A- metraż 33,50 za kwotę 50.300 PLN Trzecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opawska

Centrum,Racibórz

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest mieszkanie 47m2 przy ulicy Opawskiej w centrum Raciborza. Mieszkanie jest słoneczne i zadbane. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalmacha

Centrum,Racibórz

246 000 zł45 m² 5 436,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Marzysz o mieszkaniu z widokiem na zieleń i spokojnym otoczeniu? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Przestronne mieszkanie o powierzchni 45,25 m , położone na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Ostróg,Racibórz

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 52m2 na Ostrogu przy ulicy Lotniczej. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie jest umeblowane (lodówka, pralka). Mieszkanie znajduje się na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludwika

Centrum,Racibórz

275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie Z balkonem - centrum raciborza Mam przyjemność zaoferować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m 2 zlokalizowane w centrum Raciborza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pracy

Centrum,Racibórz

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie własnościowe spółdzielcze 3 pokoje przedpokój, kuchnia, łazienka balkon (loggia) oraz piwnica. Mieszkanie słoneczne w spokojnej okolicy, blisko do rynku w pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Racibórz

Płonia,Racibórz

81 900 zł34 m² 2 444,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta -tanie mieszkanie w kamienicy Łączna powierzchnia mieszkania 33,5 m2 (dwa pokoje) mieszkanie numer 1a na parterze Mieszkanie może być ogrzewane gazem ( gaz w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Racibórz

Płonia,Racibórz

69 900 zł29 m² 2 397,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta -tanie dwupokojowe mieszkanie w kamienicy Łączna powierzchnia mieszkania 29,16m2- parter. Mieszkanie może być ogrzewane gazem ( gaz w budynku na korytarzu przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Racibórz

Płonia,Racibórz

84 900 zł34 m² 2 478,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta -tanie mieszkanie w kamienicy Łączna powierzchnia mieszkania 34,26 m2 (dwa pokoje) mieszkanie numer 1 na parterze Mieszkanie może być ogrzewane gazem ( gaz w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Racibórz

Płonia,Racibórz

139 000 zł87 m² 1 605,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta -tanie mieszkanie w kamienicy Łączna powierzchnia mieszkania 86,57 m2 (lokal mieszkalny 48,95m2 plus strych o metrażu 37,62) mieszkanie numer 7 na II piętrze. Mieszkanie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipowa

Racibórz,śląskie

899 000 zł86 m² 10 417,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament wykończony w wysokim standardzie, zlokalizowany w spokojnej i prestiżowej części Raciborza. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowska

Nowe Zagrody,Racibórz

259 999 zł46 m² 5 649,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i dobrą lokalizację! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,02 m2, usytuowane na wygodnym II piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Nowe Zagrody,Racibórz

319 000 zł69 m² 4 644,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie zadbane, częściowo umeblowane. Blisko sklepy, szkoła, przystanek autobusowy. Zapewniamy wsparcie przy załatwieniu kredytu - bezpieczny kredyt 2% i nie tylko. Mieszkanie znajduje się na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij