Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Racibórz - Sprzedaż i wynajem

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Witam mam do sprzedania mieszkanie własnościowe. W spokojnej okolicy i znajdujące się na pierwszym piętrze i bardzo dużym balkonem. Cena promocyjna 325 000 ważna do 17.5.26.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 Pokoje po remoncie. Gotowe do wprowadzenia. Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się u siebie od pierwszego dnia? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w Raciborzu, która.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,42 m² 6 139,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,42 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Raciborza. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58,70 m² 6 473,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości ***uwaga nowa cena **** Komfortowe 3 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w zadbanym, siedmiopiętrowym bloku przy ul. Chodkiewicza w Raciborzu. Mieszkanie pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł36,50 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Stabilny i bezpieczny najem *** To przyjemne mieszkanie, idealne do zamieszkania w pojedynkę lub dla pary. Znajduje się na spokojnym i bezpiecznym osiedlu. Urządzicie tu strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Bosacka

Racibórz,śląskie

89 500 zł25,34 m² 3 531,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Więcej informacji, zdjęć, rzuty pomieszczeń oraz wirtualny spacer po nieruchomości znajdziesz na firmowej stronie agencji nieruchomości domprofit. *** Małe mieszkanie - duży potencjał! *** Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44,59 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Zamieszkaj w sercu miasta komfort i styl *** Mieszkanie zostało doskonale przygotowane do komfortowego najmu. Na jego przestrzeń składa się nowoczesna strefa dzienna z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

** Centrum miasta i świetny układ z balkonem ** Zaledwie kilka kroków dzieli to mieszkanie od Rynku lokalizacja, która gwarantuje komfort i wyjątkowe widoki na co dzień. Wnętrze zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł30,52 m² 5 865,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

*** Idealne na nowy start *** To mieszkanie to świetna propozycja dla singla lub młodej osoby szukającej swojego bezpiecznego, prywatnego lokum. Jest funkcjonalne, wygodne i łatwe w utrzymaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,42 m² 6 441,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** W świetnym miejscu - do przyjemnego mieszkania *** To wnętrze, w którym można szybko zamieszkać najlepiej samodzielnie lub we dwoje. Mieszkanie jest przytulnie urządzone i z.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł63,94 m² 5 161,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

*** Nowe. Ładne. Wygodne. *** Mieszkanie gotowe do wprowadzenia czeka na Was w estetycznym, kameralnym budynku. Jego wnętrze posiada przemyślany układ, który łatwo dostosujecie do swoich własnych,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł117 m² 6 401,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Ekskluzywny Apartament w Raciborzu z widokiem na panoramę miasta! Oferujemy na sprzedaż piękny, luksusowy, przytulny apartament o powierzchni 117 m 2 mieszczący się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

429 000 zł110,17 m² 3 893,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** To miejsce stawia na coś więcej niż standard *** Wnętrze zdecydowanie wymyka się schematom. Choć mieszkanie oferuje 3 pokoje, jego możliwości są znacznie większe. Znajdziecie tu także.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł53,48 m² 5 777,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

** Cztery przytulne pokoje w estetycznej odsłonie ** Estetyczna aranżacja i przytulne cztery pokoje! Właśnie takie wnętrze czeka na nowych właścicieli. Trafi w gust młodych,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Racibórz,śląskie

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Standard wykończenia lokalu podstawowy Stan techniczny dobry Lokal po remoncie Posadzki: -płytki ceramiczne w łazience, przedpokoju i kuchni, -panele w pokoju i aneksie sypialnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Centrum,Racibórz

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie wolne od zaraz, znajduje się na ul. Głowackiego, 200 m od Rynku, wyremontowane pod okiem architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Centrum,Racibórz

219 000 zł57 m² 3 811,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni całkowitej 57,46 m2 (wliczona piwnica) położone w doskonałej lokalizacji na ul. Katowickiej w Raciborzu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Racibórz

Brzezie,Racibórz

460 000 zł144 m² 3 196,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania zadbanego, przestronnego i gotowego do zamieszkania? To jest idealne dla Ciebie i Twojej rodziny! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Racibórz

Racibórz,śląskie

172 000 zł49 m² 3 510 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie M3 zlokalizowane w Raciborzu przy ul. Tadeusza Kościuszki. - powierzchnia 49 m2 - 1 piętro - układ: wiatrołap, hol, łazienka z wc, 2 osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Racibórz,śląskie

349 000 zł64 m² 5 478,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Chodkiewicza 19, 63,7 m gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów? To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Racibórz

Nowe Zagrody,Racibórz

252 000 zł49 m² 5 094 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

W samym sercu Raciborza, przy ul. Słowackiego, czeka na Ciebie mieszkanie, które od pierwszego kroku zaprasza do stworzenia w nim ciepłego i przytulnego domu. Znajduje się ono na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Ostróg,Racibórz

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 52m2 na Ostrogu przy ulicy Lotniczej. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie jest umeblowane (lodówka, pralka). Mieszkanie znajduje się na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pracy

Centrum,Racibórz

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie własnościowe spółdzielcze 3 pokoje przedpokój, kuchnia, łazienka balkon (loggia) oraz piwnica. Mieszkanie słoneczne w spokojnej okolicy, blisko do rynku w pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Racibórz

Płonia,Racibórz

81 900 zł34 m² 2 444,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta -tanie mieszkanie w kamienicy Łączna powierzchnia mieszkania 33,5 m2 (dwa pokoje) mieszkanie numer 1a na parterze Mieszkanie może być ogrzewane gazem ( gaz w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Racibórz

Płonia,Racibórz

69 900 zł29 m² 2 397,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta -tanie dwupokojowe mieszkanie w kamienicy Łączna powierzchnia mieszkania 29,16m2- parter. Mieszkanie może być ogrzewane gazem ( gaz w budynku na korytarzu przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Racibórz

Płonia,Racibórz

84 900 zł34 m² 2 478,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta -tanie mieszkanie w kamienicy Łączna powierzchnia mieszkania 34,26 m2 (dwa pokoje) mieszkanie numer 1 na parterze Mieszkanie może być ogrzewane gazem ( gaz w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Racibórz

Płonia,Racibórz

139 000 zł87 m² 1 605,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta -tanie mieszkanie w kamienicy Łączna powierzchnia mieszkania 86,57 m2 (lokal mieszkalny 48,95m2 plus strych o metrażu 37,62) mieszkanie numer 7 na II piętrze. Mieszkanie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Racibórz,śląskie

249 450 zł33 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja przy ul. Królewskiej to nowoczesność i komfort mieszkania charakteryzująca się nowoczesną architekturą i przemyślanym projektem. Bliskość centrum miasta zapewnia łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Ostróg,Racibórz

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Raciborzu przy ulicy Królewskiej 45, położone na 1. piętrze w budynku z wyremontowaną klatką schodową. Lokal o powierzchni 63 m jest przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stara Wieś,Racibórz

225 000 zł60 m² 3 737,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Duże, jasne mieszkanie w parku pośród starych drzew z zielonymi koronami. Spokojna okolica, z licznymi miejscami parkingowymi. Kamienica bardzo zadbana. Za budynkiem zielony teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Nowe Zagrody,Racibórz

247 000 zł38 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedania mieszkanie własnościowe, w Raciborzu, przy ul. Słowackiego. Mieszkanie jest usytuowane w bloku 4-piętrowym, z ok. 1980 r., i składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Ostróg,Racibórz

256 480 zł46 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie własnościowe (pełna własność) na 9 piętrze w wieżowcu wolnostojącym jednoklatkowym, budynek wyposażony w 2 windy, klatka po generalnym remoncie,wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Racibórz,śląskie

519 000 zł82 m² 6 306,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Zacznij życie w komforcie, w ekskluzywnym apartamencie z najwyższej klasy wyposażeniem. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Racibórz,śląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe,rozkładowe z balkonem na ulicy Kossaka w Raciborzu-mieszkanie w pełni umeblowane,nie wymaga remontu-tel kontaktowy   oferta od osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosacka

Racibórz,śląskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,99 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku w Raciborzu przy ul. Bosackiej. Układ mieszkania to: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Browarna

Racibórz,śląskie

200 000 zł44 m² 4 522,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w centrum Raciborza, 1 piętro o pow. 44,22 mkw, mieszkanie wolne od zaraz. Wielkim atutem tego miejsca jest położenie, przyjazna okolica w okolicy znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosacka

Racibórz,śląskie

269 000 zł40 m² 6 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,99 m2 (powierzchnia wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych - piwnica). Lokal znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Centrum

Centrum,Racibórz

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Poszukujesz nieszablonowego mieszkania o wysokim standardzie z własnym miejscem parkingowym ? Sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Racibórz,śląskie

289 900 zł54 m² 5 412,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie mieści się w budynku położonym w centrum Raciborza przy ulicy Browarnej. Lokal na pierwszym piętrze! W skład oferowanego lokalu wchodzi: - ustawny pokój /salon, -drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Centrum,Racibórz

249 000 zł55 m² 4 488,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dobrym stanie do odświeżenia, pełna własność z gruntem, księga wieczysta. Centrum miasta, blok przy drodze wewnętrznej, cicho, spokojnie, bezpiecznie dwustronne, okna na drogę.