Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Racibórz - Oferty sprzedaży nieruchomości

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowska

Nowe Zagrody,Racibórz

259 999 zł46 m² 5 649,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i dobrą lokalizację! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,02 m2, usytuowane na wygodnym II piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Racibórz,śląskie

329 000 zł63 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na parterze o powierzchni 63,32 m2 znajdującego się na Ostrogu przy ulicy Królewskiej. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch nieprzechodnich pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika

Racibórz,śląskie

227 000 zł34 m² 6 676,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam mieszkanie na trzecim piętrze w niskim bloku o powierzchni 34m2. Składa się dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu typu francuskiego. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Racibórz

Centrum,Racibórz

1 480 000 zł424 m² 3 490,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaproponować Państwu nowocześnie urządzony i wyposażony lokal o powierzchni 440 m2, usytuowany na parterze z funkcjonującą placówką edukacyjną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewska

Ostróg,Racibórz

225 000 zł36 m² 6 306,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na czwartym piętrze o powierzchni 36m2 w niskim bloku. W skład nieruchomości wchodzi salon z wejściem na balkon, wnęki pokojowej, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Nowe Zagrody,Racibórz

319 000 zł69 m² 4 644,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie zadbane, częściowo umeblowane. Blisko sklepy, szkoła, przystanek autobusowy. Zapewniamy wsparcie przy załatwieniu kredytu - bezpieczny kredyt 2% i nie tylko. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Nowe Zagrody,Racibórz

269 900 zł49 m² 5 517,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Idealna oferta dla osób, które pragną uniknąć remontu i wprowadzić się od zaraz! Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,92 m2, zlokalizowane przy ul. Katowickiej. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Racibórz,śląskie

249 450 zł33 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja przy ul. Królewskiej to nowoczesność i komfort mieszkania charakteryzująca się nowoczesną architekturą i przemyślanym projektem. Bliskość centrum miasta zapewnia łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Ostróg,Racibórz

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Raciborzu przy ulicy Królewskiej 45, położone na 1. piętrze w budynku z wyremontowaną klatką schodową. Lokal o powierzchni 63 m jest przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Racibórz

Racibórz,śląskie

799 999 zł215 m² 3 721,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość, która z pewnością spełni oczekiwania wymagających klientów znajdująca się w okolicach Raciborza - Dzimierz ul. Sportowa Informacje ogólne: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żorska

Nowe Zagrody,Racibórz

384 000 zł64 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 64 m2 w Raciborzu przy ulicy Żorskiej. Mieszkanie z klimatyzacją - posiada trzy pokojowe, kuchnia, łazienka, osobno wc, duża słoneczna loggia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Racibórz

390 000 zł54 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Jeśli szukasz miejsca, które łączy w sobie idealną lokalizację w centrum miasta, komfortowe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gospodarcza

Ostróg,Racibórz

640 000 zł6 189 m² 103,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie przemysłowym w Raciborzu. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 6.189 m2, położoną na strefie przemysłowej w Raciborzu przy ulicy Gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Racibórz

Centrum,Racibórz

255 000 zł53 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w ścisłym centrum(2 min od rynku). Na osiedlu jest wydzielony parking dla mieszkańców że szlabanem na pilot. Mieszkanie wymaga remontu. Ul

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Eichendorffa

Nowe Zagrody,Racibórz

2 491 895 zł3 503 m² 711,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzeska

Brzezie,Racibórz

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:823 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny dwukondygnacyjny, wolno stojący, w części podpiwniczony, położony w Raciborzu (dzielnica Brzezie). Nieruchomość o pow. około 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stara Wieś,Racibórz

225 000 zł60 m² 3 737,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Duże, jasne mieszkanie w parku pośród starych drzew z zielonymi koronami. Spokojna okolica, z licznymi miejscami parkingowymi. Kamienica bardzo zadbana. Za budynkiem zielony teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Królewska

Racibórz,śląskie

336 150 zł45 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja przy ul. Królewskiej położona jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Raciborzu. Bliskość centrum miasta zapewnia łatwy dostęp do szerokiej gamy usług,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Racibórz

Racibórz,śląskie

789 000 zł412 m² 1 915 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Okazyjna nieruchomość w mieście Racibórz dla inwestora! W kamienicy jest gaz. W kamienicy na ten moment jest 9 mieszkań , istnieje możliwość wydzielenia kolejnego 10 lokalu. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opawska

Centrum,Racibórz

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji- ul. Opawska *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Racibórz,śląskie

320 000 zł78 m² 4 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni 78 m2 w Raciborzu na pierwszym piętrze w kamienicy. Składa się z kuchni, salonu, pokoju z antresolą(część sypialniana),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Racibórz,śląskie

425 000 zł81 m² 5 246,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, o powierzchni 81 m2 mieszczące się na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Lekarska

Racibórz,śląskie

55 000 zł18 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Sprzedam garaż z kanałem i dostępem do prądu. Racibórz ul. Lekarska Może się zdarzyć, że nie będę mógł odebrać - w takim przypadku proszę pisać sms lub maila.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Racibórz

Racibórz,śląskie

495 000 zł71 m² 6 991,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Luksusowe Mieszkanie na Strzeżonym Osiedlu - Twoja Przyszła Perełka! Na sprzedaż: wyjątkowe, luksusowe mieszkanie o powierzchni 70,8 m z najwyższej klasy wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Ostróg,Racibórz

399 000 zł66 m² 6 050,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe Mieszkanie na Zielonym Osiedlu - Otwórz Drzwi do Swojego Nowego Domu! Na sprzedaż: przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65,95 m .Zapraszamy do odkrycia tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Racibórz

Racibórz,śląskie

220 000 zł45 m² 4 914 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 44,77 m stwórz swoje wymarzone wnętrze w sercu miasta!szukasz mieszkania w centrum miasta, które możesz urządzić według własnych upodobań? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Racibórz,śląskie

269 000 zł85 m² 3 164,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta mieszkania w kamienicy przy ulicy Ogrodowej o powierzchni 85m2 na drugim i ostatnim piętrze. Składa się z salonu wraz ze spiżarką którą można przerobić na garderobę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Racibórz,śląskie

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na czwartym piętrze o powierzchni 59m2 w niskim bloku. Skład się z salonu z wyjściem na balkon, łazienki, przedpokoju z zabudowaną szafą, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Racibórz

Płonia,Racibórz

429 000 zł350 m² 1 225,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestujesz w nieruchomość? A może dopiero chcesz zacząć? Interesuje Cię wynajęcie pomieszczeń komercyjnych jak i osobom prywatnym? Mam do Ciebie inwestycję, na której zarobisz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Racibórz

Płonia,Racibórz

429 000 zł1 200 m² 357,50 zł/m²

 

 

 

Ostróg,Racibórz

460 000 zł10 000 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Expander oferuje ostatnią działkę inwestycyjną w miejscowości Racibórz. Działka znajduje się w strefie przemysłowej. Wymiary działki 100x100 Całość działki 1ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Racibórz,śląskie

370 000 zł66 m² 5 582,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Kocham Racibórz, a Ty? Mam na sprzedaż mieszkanie na parterze, właśnie w Raciborzu w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Racibórz,śląskie

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam Państwa serdecznie. Nieruchomość którą mamy dziś Państwu do zaoferowania to śliczne, wygodne i urokliwe mieszkanie w Raciborzu. W spokojnej okolicy, bardzo przyjemne i ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Nowe Zagrody,Racibórz

180 000 zł35 m² 5 209,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Przestronna kawalerka o powierzchni 34,55 m , idealna do własnej aranżacji. Mieszkanie jest jasne i słoneczne, okna, które zapewniają dużo naturalnego światła przez cały dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Browarna

Racibórz,śląskie

435 000 zł80 m² 5 437,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynajęte! Na sprzedaż: urokliwe mieszkanie dwupoziomowe w sercu raciborza!lokalizacja Mieszkanie znajduje się na ul. Browarnej w Raciborzu, zaledwie minutę od Rynku! Ciesz się życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Racibórz

350 000 zł62 m² 5 646,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Komfortowe, dwustronne mieszkanie z dużym balkonem na niskim piętrze w doskonałej lokalizacji! Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ostróg,Racibórz

210 000 zł28 m² 7 431 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Umeblowana i wyposażona kawalerka po remoncie, 28 m2 na parterze - Ostróg, ul. Lotnicza! Dlaczego warto: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Eichendorffa

Nowe Zagrody,Racibórz

2 496 138 zł3 496 000 m² 0,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Nowe Zagrody,Racibórz

247 000 zł38 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedania mieszkanie własnościowe, w Raciborzu, przy ul. Słowackiego. Mieszkanie jest usytuowane w bloku 4-piętrowym, z ok. 1980 r., i składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomnikowa

Racibórz,śląskie

212 000 zł53 m² 3 987,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania słoneczne, rozkładowe mieszkanie położone w jednym z wysokich bloków przy ul. Pomnikowej w Raciborzu. Mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Racibórz

Ostróg,Racibórz

1 900 000 zł30 000 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Expander oferuje ostatnią działkę inwestycyjną w miejscowości Racibórz. Działka znajduje się w strefie przemysłowej. Wymiary działki 100x275 Całość działki 3ha.