Mieszkanie, ul. Chodkiewicza
Chodkiewicza, Nowe Zagrody, Racibórz, śląskie
- 325 000 zł
- 49 m²
- 6 632,65 zł/m²
Małgorzata Szcze...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Chodkiewicza
Chodkiewicza, Nowe Zagrody, Racibórz, śląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Chodkiewicza
Zaktualizowane: 15 maja 2026
325 000 zł 49 m² 6 632,65 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
parter/4
2
1970
parking strzeżony w pobliżu
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1970Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżuStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 325 000 zł (6 632,65 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 49 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (4,50 m²), piwnica 4,50 m²
- Czynsz: 900 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: WGN Rydułtowy, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 73-297
Lokalizacja
- Adres: Chodkiewicza, Nowe Zagrody, Racibórz, raciborski, śląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, bank, park, plac zabaw