Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Racibórz - Oferty sprzedaży i najmu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Racibórz

160 000 zł46 m² 3 478 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M3 w ścisłym centrum Raciborza. Mieszkanie położone w cichej kamienicy niedaleko rynku. 1 piętro w 2 piętrowym budynku. 46m kwadratowych powierzchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Racibórz

299 000 zł115 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo przestronne, w pokojach i przedpokoju podłogi drewniane, w kuchni i łazienkach kafelki. W pokoju kominek przystosowany do ogrzewania pomieszczeń oraz co własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Racibórz,śląskie

165 000 zł65 m² 2 538 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w Raciborzu, na ul. Żółkiewskiego, 7 pietro z windą.Kuchnia, 3 pokoje, łazienka, osobno toaleta. Mieszkanie słoneczne, po remoncie w bardzo dobrym stanie (wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mysłowicka

Centrum,Racibórz

185 000 zł67 m² 2 761 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

mieszkanie po remoncie wymienione okna nowa instalacja elektryczna oraz wodna, sufity podwieszane ,ściany gładz gipsowa, drzwi z litego drewna ,kuchnia w zabudowie , w sypialni zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żorska

Racibórz,śląskie

130 000 zł54 m² 2 407 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne idealnie utrzymane mieszkanie 2-pokojeowe. Parkiety, łazienka kafelki, okna plastik, kuchnia umeblowana, przedpokój - szafa w zabudowie,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ostróg

Ostróg,Racibórz

160 000 zł64 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M4 o pow. 64m na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.Atrakcyjna lokalizacja,dużo zieleni,bezpieczne place zabaw,w pobliżu szkoła,przedszkola,przychodnia.Mieszkanie wyremontowane 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ocicka

Racibórz,śląskie

155 000 zł65 m² 2 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3 pokojowe na parterze w bloku 4 piętrowym Spółdzielni Mieszkaniowej "nasze Osiedle" ul.Ocicka w Raciborzu. Blok nowoczesny,odnowiona klatka schodowa,usytuowany w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solna

Centrum,Racibórz

250 000 zł93 m² 2 688 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe oraz kuchnia , łazienka , wc. Wysoki standard. Podłogi : glazura i panele. Okna plastikowe. Media miejskie opomiarowane: prąd, gaz, woda ciepła i zimna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Racibórz,śląskie

149 999 zł44 m² 3 409 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blok mieszkalny po remoncie,ładny czysty, zadbany. Okna plastikowe. Mieszkanie jest po remoncie, nowa kuchnia, łazienka i salon. Mieszkanko z balkonem, naprawde bardzo ładne, przytulne ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Racibórz

148 000 zł56 m² 2 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane , po wymianie okien i drzwi .( Niski czynsz)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żorska

Nowe Zagrody,Racibórz

174 994 zł59 m² 2 966 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 59 m2 , 3 pokoje przy ulicy Żorskiej. Mieszkanie jest w stanie bardzo dobrym- po generalnym remoncie ( z wyj. kuchni ). Łazienka nowa, w pokojach gładzie , panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Ostróg,Racibórz

112 000 zł52 m² 2 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam atrakcyjne M3 o pow. 52m2 usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Rzemieślniczej w Raciborzu. Więcej szczegółów na stronie www, zapraszam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Centrum,Racibórz

72 000 zł36 m² 2 022,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niski czynsz. Mieszkanie o powierzchni 35,60 m2, w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, usytuowane na drugim piętrze, słoneczne. Do zamieszkania od lutego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Nowe Zagrody,Racibórz

152 000 zł61 m² 2 491,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne, wyremontowane mieszkanie wraz z wyposażoną kuchnią oraz pomieszczeniem gospodarczym na półpiętrze i piwnicą. Mieści się na ono na 9-tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ocicka

Racibórz,śląskie

155 000 zł65 m² 2 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3 pokojowe na parterze w bloku 4 piętrowym Spółdzielni Mieszkaniowej "nasze Osiedle" ul.Ocicka w Raciborzu. Blok nowoczesny,odnowiona klatka schodowa, mieszaknie znajduje sie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Centrum,Racibórz

91 000 zł35 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

bardzo dobra lokalizacja ,osiedle z dużą iloscią zieleni i miejsc parkingowych,okna wymienione ,opomiarowanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Racibórz,śląskie

150 000 zł57 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

pierwotnie było 3-pokojowe, obecnie wybita ściana między kuchnią a pokojem, co daje dużą i przestronną kuchnio-jadalnię, łazienka i ubikacja osobno, balkon, kafelki, panele, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Centrum,Racibórz

160 000 zł61 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam ładne, ustawne, słoneczne mieszkanie w Centrum Raciborza położone na 7 piętrze. Mieszkanie ma 61 m2, 2 niezależne pokoje, przestronną kuchnię oraz bardzo duzy balkon. Nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Racibórz

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Informacje szczegółowe niżej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Racibórz

Racibórz,śląskie

89 000 zł37 m² 2 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 37,10 m2, w cichej i spokojnej okolicy w Raciborzu (w pobliżu wyższa uczelnia) Mieszkanie składa się z jednego słonecznego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Racibórz

90 000 zł46 m² 1 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wysoki parter,ubikacja osobno. Łazienka wanna i kabina prysznicowa. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Racibórz,śląskie

110 000 zł44 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie wykafelkowane, szafa Komador w przedpokoju, rogowa wanna, ładne kafelki, wymienione okna i drzwi, wymienione wszystkie instalacje, spokojni lokatorzy, okna "wychodzą" na tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Centrum,Racibórz

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie dwu pokojowe w samym centrum miasta dodatkowo możliwość zakupu garażu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Racibórz

120 000 zł37 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe (jeden pokój połączony z aneksem kuchennym). Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Nowe okna pcv. Wymienione drzwi wejsciowe, jak i drzwi do łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kossaka

Centrum,Racibórz

94 000 zł35 m² 2 685,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie 35 m kawalerka jest wyremontowane: łazienka wykafelkowana, kuchnia zabudowana razem z jadalnią, duży pokój z szafa zabudowaną, na podłodze kafelki i panele, okna nowe. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Centrum,Racibórz

130 000 zł44 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 44m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, nowe okna, nowe drzwi wejściowe i wewnętrzne, w pokojach panele, a w przedpokoju kuchni i łazience oraz na balkonie kafelki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Nowe Zagrody,Racibórz

140 000 zł65 m² 2 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle spokojne, blisko przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum. Sklepy spożywcze. Miłe sąsiedztwo. Place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Racibórz,śląskie

121 600 zł38 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortową kawalerkę W samym centrum raciborza. 38m2 - duża słonecza kuchnia, pokój, łazienka i przedpokój. Mieszkanie jest wyremontowane I umeblowane - do zamieszkania od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Racibórz

Racibórz,śląskie

90 000 zł37 m² 2 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne, w pokojach parkiet, panele ścienne w przedpokoju i kuchni, też glazura , także w lazience, okna nowe drewniane, duża logia balkonowa. opomiarowanie c.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Racibórz

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od zaraz, do odnowienia. Łazienka do kafelkowania, podłogi i ściany do zrobienia wg własnej wizji. Spokojni lokatorzy, blisko szkoła podstawowa jak i ponadpodstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wolności

Centrum,Racibórz

220 000 zł114 m² 1 929,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Racibórz Centrum Plac Wolności. Mieszkanie położone w kamienicy około 500 m od rynku. Powierzchnia 114 m2, 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc bardzo mała, balkon. 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Winna

Centrum,Racibórz

118 000 zł40 m² 2 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie 40,22m W centrum raciborza,bardzo cicha dzielnica. Jeden duży pokój,duża kuchnia Z oknem,ładna jasna łazienka Z oknem I przedpokój.PO REMONCIE,WYMIENIONA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lotnicza

Ostróg,Racibórz

165 000 zł64 m² 2 578,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie na ul Lotniczej (spokojna i zadbana okolica) Razem z mieszkaniem sprzedaje garaż murowany(mieści się na ulicy Cygarowej) Mieszkanie 3 - pokojowe osobno ubikacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosacka

Ostróg,Racibórz

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zaaranżowane przez architekta wnętrz wysokiej jakości wykończenia w praktycznie urządzonym mieszkaniu oraz położenie w centrum miasta to podstawowe zalety naszego mieszkania. Na przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudzka

Ostróg,Racibórz

170 000 zł71 m² 2 394,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne, wygodne mieszkanie o pow.70,70 m2, 4-pokojowe z balkonem. oddzielną kuchnią z oknem , z wypłytkowaną łazienką z oknem i nowym piecem gazowym. WC osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Racibórz

130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe, kuchnia wykafelkowana, pełne wyposażenie (nowy piecyk gazowy + lodówka), łazienka wykafelkowana (+ pralka ), duży pokój z zabudowana szafą , na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Ostróg,Racibórz

98 000 zł38 m² 2 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 38m2 na Ostrogu przy ulicy Królewskiej. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, w pełni opomiarowane (c.o. i woda). Mieszkanie ciche, ciepłe. Dobra lokalizacja. Kilka minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Racibórz

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwu pokojowe mieszkanie własnościowe o pow.49,75m .Mieszkanie jest we wspólnocie mieszkaniowej.Wymienione okna oraz rury wodno-kanalizacyjne. Ciepła woda z piecyka. Parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosacka

Ostróg,Racibórz

110 000 zł48 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie położone w ładnej spokojnej dzielnicy Raciborza. W pobliżu znajduje się: park, pks, kościół, szkoła. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie- panele, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mysłowicka

Ocice,Racibórz

169 000 zł70 m² 2 414,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Komfortowe 4-ro pokojowe mieszkanie. Mieszkanie posiada wielką loggie ok.6m długości wykafelkowaną. W mieszkaniu jest kuchnia zabudowana otwarta na salon.W salonie znajdują się podwójne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opawska

Centrum,Racibórz

125 000 zł52 m² 2 403,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w centrum Raciborza z widokiem na park, mieszkanie jest dwu-pokojowe, przedpokój, kuchnia z oknem i łazienka. Bardzo dobra lokalizacja- centrum Raciborza. Bardzo.