Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w centrum Racibórz - Oferty sprzedaży i najmu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Racibórz

86 000 zł41 m² 2 087,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Raciborza, w pobliżu raciborskiego Rynku. Dlaczego warto kupić to mieszkanie: - bardzo atrakcyjna lokalizacja - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Racibórz

155 000 zł79 m² 1 972,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie w kamienicy w centrum miasta. Niewątpliwe zalety tej nieruchomości to: - bardzo duża powierzchnia mieszkania, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostróg

Ostróg,Racibórz

117 000 zł48 m² 2 417,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Ostróg. Niezaprzeczalne zalety tego mieszkania to: - nowoczesny wystój, - duża loggia, - 2 windy w budynku, - zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opawska

Centrum,Racibórz

88 000 zł44 m² 2 022,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w pobliżu ulicy Opawskiej. Znajduje się na parterze 4 piętrowego bloku mieszkalnego. Wokół zabudowa niska. Stan mieszkania można określić jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Racibórz

145 000 zł64 m² 2 276,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo eleganckie i przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta Racibórz. Dlaczego warto kupić to mieszkanie? - znajduje się w ścisłym centrum miasta, - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Zagrody

Nowe Zagrody,Racibórz

105 000 zł49 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Nowe Zagrody, w pobliżu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. Dlaczego warto kupić to mieszkanie? - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Racibórz

120 000 zł51 m² 2 370,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone w centrum miasta Racibórz. Dlaczego warto kupić to mieszkanie: - cudowna lokalizacja - centrum miasta, - duża kuchnia z oknem, - okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Racibórz

120 000 zł56 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta Racibórz. Zalety tego mieszkania to bezsprzecznie: - cudowna lokalizacja, jedna z głównych ulic Raciborza, pobliże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostróg

Ostróg,Racibórz

159 000 zł50 m² 3 162,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w bardzo poszukiwanej przez klientów dzielnicy Ostróg. Dlaczego warto kupić to mieszkanie? - położone w otoczeniu terenów zielonych, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Racibórz,śląskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe w centrum Raciborza. W pobliżu rynek, szkoła podstawowa. Mieszkanie w pełni umeblowane, cena 1000 zł + rachunki (prąd, gaz, woda). Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Londzina

Centrum,Racibórz

79 000 zł34 m² 2 323,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Własnościowa kawalerka o pow. 34m2 usytuowana na 1 piętrze, 3 piętrowego budynku, w cichym zakątku Raciborza, przy ul. Londzina, bardzo blisko od ścisłego centrum (pieszo do Rynku około 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Centrum

Centrum,Racibórz

750 zł25 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w ścisłym centrum do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone. Po remoncie. Bez pośredników. Wymagana kaucja zwrotna - 1000zł. Konatakt: pn-pt w godz. 16-20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Racibórz

700 zł31 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna , wyremontowana , umeblowana kawalerka w spokojnym miejscu - centrum Raciborza Cena zawiera; czynsz wraz z odstępnym oraz opłaty za ogrzewanie centralne, ścieki , wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Racibórz

199 000 zł89 m² 2 235,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja w spokojnej części centrum miasta. W promieniu 100m: park Roth, szkoła, przedszkole, siłownia, sklepy spożywcze, piekarnia. Mieszkanie nie wymaga remontu. Nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Centrum,Racibórz

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia komfortowe mieszkanie w centrum Raciborza, 2 pokoje, 47 m, po generalnym remoncie, w pełni wyposażone. Cena najmu 1200zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzymały

Centrum,Racibórz

195 000 zł68 m² 2 882,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam eleganckie , trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,66 m2. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze, w czteropiętrowym bloku przy ul. Drzymały. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Racibórz,śląskie

87 000 zł36 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.36m w centrum Raciborza na ul.Wilenskiej 11,. 2 pokoje, kuchnia z oknem,lazienka i okna nowe. Nieumeblowane. Blok ocieplony,bardzo zadbany, nalezacy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwna

Centrum,Racibórz

109 000 zł45 m² 2 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w centrum miasta 1 pietro budynek 4 piętrowy. 2 pokoje kuchnia z oknem .łazienka, balkon nowe okna. Budynek ocieplony w idealnym stanie. kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Racibórz,śląskie

84 000 zł40 m² 2 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 - pokojowe w ścisłym centrum Raciborza - ul.Browarna. Znajduje sie na 2 piętrze. Składa się z przestronnego, nowoczesnego salonu z balkonem i aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solna

Centrum,Racibórz

245 000 zł75 m² 3 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Racibórz, ścisłe centrum! ul. Solna / Nowa / Plac Długosza Powierzchnia mieszkalna 75 m2 + balkon ok 6 m2 2 piwnice o łącznej pow. 7 m2. Główne atuty: 1.Atrakcyjne położenie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rudzka

Ostróg,Racibórz

160 000 zł76 m² 2 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest do remontu,okna jednak w tym roku zostaly wymienione Okolo 2 km do centrum Raciborza Budynek polozony zdala od ruchliwych ulic , tereny zielone duzy plac zabaw przed Blokiem. sporo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Racibórz

73 000 zł42 m² 1 729,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Racibórz, centrum- mieszkanie o pow.42m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Składa się z dużego pokoju, dużej kuchni z oknem, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosacka

Ostróg,Racibórz

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie urządzone pod klucz o powierzchni 48 m2 położone na pierwszym pietrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Bosackiej naprzeciwko nowej Komendy Policji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Racibórz

Racibórz,śląskie

105 000 zł85 m² 1 235,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tanio sprzedam mieszkanie 85m2 m-5 w kamienicy w centrum Raciborza,na pierwszym piętrze,działka do użytku,duża piwnica 23 m2,duży strych,wykupione grunty,sprzedam tanio za 105 tyś,więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Centrum,Racibórz

88 000 zł38 m² 2 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z odrębną kuchnią - niski czynsz Mieszkanie znajduje się w Raciborzu w ścisłym centrum - położone jest na I piętrze. Składa się z dużego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opawska

Racibórz,śląskie

100 m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Nowa Galeria Handlowa dukat w Raciborzu oferuje wynajem powierzchni w systemie open space, do swobodnej aranżacji. Metraż dostosowany do potrzeb najemcy. Położenie w ścisłym centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Racibórz

120 000 zł64 m² 1 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w centrum Raciborza, 64 m2. na 1-szym piętrze. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, łazienka z wc, widna kuchnia. Atrakcyjna cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Racibórz

800 zł31 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna , urządzona kawalerka w ścisłym i spokojnym centrum Raciborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Racibórz

140 000 zł64 m² 2 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w centrum Raciborza, 64 m2. na 1-szym pietrze. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, łazienka z wc, widna kuchnia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Racibórz

220 000 zł92 m² 2 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w centrum świeżo wyremontowana, bdb lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Racibórz,śląskie

32 000 zł80 m² 400 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam do sprzedania poddasze gotowe do adaptacji na mieszkanie w raciborzu. Poddasze znajduje się w kamienicy dwupiętrowej blisko centrum 5 minut piechotą. Jest to lokal bezczynszowy. Nowy dach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Racibórz

700 zł49 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

centrum blisko sklepy ,osrodek zdrowia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Racibórz

78 m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Racibórz

140 000 zł50 m² 2 783,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie położone blisko centrum miasta w spokojnej okolicy, w bloku na 3 piętrze. Mieszkanie po kompleksowym remoncie (podłogi - panele, ściany - gładzie, łazienka - prysznic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Winna

Centrum,Racibórz

92 000 zł40 m² 2 287,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania super kawalerka duży pokój, duża kuchnia z oknem,łazienka z malym oknem i przedpokój. Okna plastikowe, wszedzie gładzie gipsowe w sierpniu mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Racibórz

Racibórz,śląskie

700 zł33 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładną umeblowaną kawalerkę w centrum Raciborza. Mieszkanie przeznaczone jest dla maksimum dwóch osób ceniących sobie spokój i porządek. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Racibórz

Racibórz,śląskie

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63m2 znajdujące się na osiedlu strzeżonym w Raciborzu. Lokalizacja blisko centrum. Przestronny salon połączony z kuchnią, duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Racibórz,śląskie

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe po kapitalnym remoncie w centrum Raciborza. Kuchania kompletnie umeblowana. Czynsz wynosi 900zł/ m-c plus prąd i gaz wg. zużycia. Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Centrum,Racibórz

100 000 zł37 m² 2 675,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 37,38 m2 w Raciborzu. Mieszkanie o dobrej lokalizacji- niedaleko do Centrum - cisza i spokój. Mieszkanie składa się z dwóch jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Racibórz

160 000 zł46 m² 3 478 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M3 w ścisłym centrum Raciborza. Mieszkanie położone w cichej kamienicy niedaleko rynku. 1 piętro w 2 piętrowym budynku. 46m kwadratowych powierzchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Racibórz

950 zł61 m² 15 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w centrum Raciborza. Mieszkanie dwupokojowe 61 m2, umeblowane, sprzęt agd,rtv, internet. Cena za wynajem 950 zł + media. Mieszkanie wolne od 15.03.2011 Tel.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij