Lokal handlowy, ul. Rynek

Rynek, Centrum, Racibórz, śląskie

  • 29,70 zł/m²
  • 50,50 m²
  • 1 500 zł

Zdjęcie

Łukasz Nowak

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Rynek

Rynek, Centrum, Racibórz, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

29,70 zł/m²

50,50 m²

1 500 zł

Lokal handlowy, ul. Rynek

Zaktualizowane: 15 maja 2026

29,70 zł/m² 50,50 m² 1 500 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
3

Pomieszczenia:

3

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

z klatki schodowej

Rodzaj budynku:

blok mieszkalny

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 500 zł (29,70 zł/m²)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Charakterystyka lokalu: 50,50 m², 3 pomieszczenia, 1 łazienka
  •   wejście z klatki schodowej, witryna
  •   okna: plastikowe
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, ogródek
  • Media: prąd, woda, gaz; ogrzewanie: miejskie

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

*** Przestrzeń na samym rynku ***

Lokal oferuje 3 niezależne pokoje/gabinety, zapewniające komfortową i funkcjonalną pracę. Jest w pełni wyposażony i gotowy do użytkowania, a jednocześnie pozwala na dowolną aranżację zgodnie z potrzebami Twojej działalności. Dużym atutem jest loggia z widokiem na rynek oraz możliwość umieszczenia podświetlanej reklamy doskonale widocznej dla wszystkich odwiedzających centrum miasta. (...)

Agent

Łukasz Nowak

572 200...

572 200 604

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Nowak

572 200...

572 200 604

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt