Serce 0 Ulubione

Domy Racibórz Stara Wieś

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący

Maroko-Nowiny,Rybnik(Racibórz + 19 km)

450 000 zł235,35 m² 1 912,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:387 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy Rybnik Głucha. - powierzchnia całkowita: 235,35 m2 - powierzchnia użytkowa: 165,61 m2 - działka: 387 m2 - budynek z 2016 roku budynek: - wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Krupińskiego

Chwałowice,Rybnik(Racibórz + 19 km)

655 000 zł135 m² 4 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w Rybniku w dzielnicy Chwałowice. Dom wybudowany w latach 60-tych XX wieku systematycznie modernizowany. Działka o pow. 760 mkw.na której.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł110 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:995 m²

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 110 m , usytuowany w cichej i spokojnej okolicy Gorzyczek. Nieruchomość została wybudowana w latach 50.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Gzelska

Chwałęcice,Rybnik(Racibórz + 19 km)

2 990 000 zł722,20 m² 4 140,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 865 m²

Rezydencja wśród zieleni | Chwałęcice | Dom klasy Premium z inteligentnymi rozwiązaniami, garażem na 3 auta, pompą ciepła i fotowoltaiką To nie jest zwykły dom. To dopracowana.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Sprzedam dom! Duży dom z dwoma wydzielonymi lokalami mieszkalnymi, mogącymi stanowić niezależne mieszkania. Na parterze 4 pokoje, kuchnia i łazienka. Na piętrze 4 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rogów

Rogów(Racibórz + 10 km)

520 000 zł145 m² 3 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 836 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom w spokojnej okolicy o pow. użytkowej 145 m 2. Parter: przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Myśliwska

Rybnik-Północ,Rybnik(Racibórz + 19 km)

699 000 zł230 m² 3 039,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:764 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Rybniku, w dzielnicy Północ, przy ul. Myśliwskiej. Dom wybudowany został w 1931 roku z cegły, co nadaje mu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Czyżowice

Czyżowice(Racibórz + 13 km)

599 000 zł99,25 m² 6 035,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nowoczesny dom, w którym od pierwszego dnia poczujesz spokój i komfort. W spokojnej części Czyżowic (gmina Gorzyce) powstało kameralne osiedle funkcjonalnych, piętrowych domów zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł221 m² 2 484,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

*** bliżej miasta niż myślisz *** To dom, który łączy w sobie to, co na pierwszy rzut oka może wydawać się trudne do połączenia. Tradycje przenika tu nowoczesność, a energię.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł70 m² 1 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:539 m²

*** Parterowy dom z potencjałem 10 minut od Raciborza! *** Jeśli marzycie o spokojnym miejscu do życia, ten dom będzie strzałem w dziesiątkę. Położony w uroczej miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Starowiejska

Stara Wieś,Racibórz

272 000 zł164 m² 1 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom jednorodzinny lub dwurodzinny o pow. użytkowej 164 m2 składający się z 6 pokoi, 2 kuchni, 2 łazienek, położony na działce o pow. 14 arów. Ogrzewanie węglowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Wieś

Stara Wieś,Racibórz

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży luksusowy, wolnostojący dom, czterokondygnacyjny (pater, piętro, II piętro, strych) położony w Raciborzu. Powierzchnia użytkowa ok. 300m2, usadowiony na działce.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij